Fatos Klosi: ky panolin i Edi Ramës

139

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka reaguar ndaj deklaratave që Fatos Klosi bëri kundër LSI në një intervistë për News 24.
Postimi i plotë i Braimllarit në Facebook:
Fatos Klosi ky panolin i Edi Rames.
Fatos Klosi i njohur tashme si bashkim i delenxhiut, qe dinjitetin e ka shitur rrugeve dhe si panolin i Edi Rames ka dale e leh prape rrugeve kunder LSI sa here qe Edit nuk i mbahet.

Sa here qe Edi Rama ka hall te madh ky Klosi veteofrohet dhe fillon e shpraz genjeshtra e flet per votat, flet per te tjeret me buzeqeshjen idiote qe e karakterizon.
Del dhe leh e thote qe ka blere vota duke dhene lope.
Nese ky matuf ka blere ai vota duke dhene lope turp te kete. Nese di njerez qe e kane bere kete ti kishte cuar ne prokurori.

Nese i shpik keto histori per ti sherbyer Rames si detyrime personale te kete dhe me turp per moshen e vjeter qe ka.
Te kesh kurajon e piset, qe te justifikosh lidhjen e provuar te krimit te organizuar me policine e shtetit dhe kryeministrin e tij te zemres dhe nje tufe ministrash eshte faqja e zeze per kete Klosin vete,aq me teper per nje njeri si pune e ketij qe ka qene edhe kryetar i SHIKU-ut.

Me sa duket qenkan te verteta te gjithe akuzat, qe i jane bere ketij per lidhje me krimin e organizuar dhe organizim vrasjesh, trafiqesh e lloj lloj pislleqesh te tjera.
Mjere Shqiperia çfare delenxhiu ka pasur ne krye te ShIK-ut.