Hidhet nga kati i 3-të i pallatit një person

398

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premtje në zonën e Unazës së Re ku bëhet me dije se një person ka rënë nga kati i tretë i një pallati.

Paraprakisht bëhet me dije se personi identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është është vetëhedhur nga kati i 3 pallatit dhe pas ngjarjes është dërguar në Spitalin e Traumës për të marrë dhe ndihmën mjeksore.

Ndërkohë akoma nuk bëhet i ditur asnjë inforacion në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.