Aktori i njohur i dedikon bashkëshortes fjalët më të ëmbla për ditëlindje.

434

Aktori i njohur Erion Isai ka tërhequr vëmendjen me një postim shumë të veçantë në profilin e tij në “Instagram”.

Bashkëshortja e tij, Ajlin, feston ditëlindjen. Për këtë ditë speciale të gruas, aktori i ka bërë urimin më të ëmbël me fjalë nga zemra.

Erioni e ka e quajtur bekim faktin që Zoti e ka bashkuar me të dhe së bashku kanë një vajzë.

“I pazoti ndihem të flas për ty, sesi me 36 shkronja të shpall sa bukur ndihem kur ne jemi dy, që ti mbretëreshë na bëre 3, kur më të bukurën na dhe. Sa herë pasqyra ndaj vetes më tregon një anë timen të mirë, ajo je ti. Dashuri që bekon! Të duam, je kristali jonë.”- ka shkruar Erioni në foton e bashkëshortes.