Urimi i veçantë nga Dua Lipa për Pavarësinë e Shqipërisë

371

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka uruar festën e Pavarsisë së Shqipërisë.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram ajo ka postuar foto me flamur duke shkruar: Urime ditën e flamurit me shumë dashuri.

Fotot me flamur janë shkrepur gjatë një koncerti në Prishtinë, gjatë kohës kur në skenë performonte reperi i njohur Gashi. Për të mbështetur kolegun, Dua këndoi dhe e shoqëroi me flamur kuqezi e shoqëruar gjatë gjithë kohës nga i dashuri i saj Isaac Carew.