Mjeti del nga rruga, vdes shoferi nga infarkti

611

U raportua si aksident por ne fakt drejtuesi i mjetit kishte pesiar atak kardiak gjate drejtimit te mjetit në afërsi të lagjes Dobraç, Shkodër

Pas kqyrjes së vendit të ngjarjes viktima A.H 41 vjeç ka humbur jeten si pasoje e atakut kardiak pasi mjeti ska pesuar asnje demtim edhe pse ka dal nga rruga Sipas të dhënave paraprake mësohet se viktima është drejtuesi i automjetit A.H 41 vjeç.

Policia ka shkuar menjehere në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.