Largoni 10 kilogramë toksinë nga zorra e trashë me vetëm 2 përbërës

655

Numri i njerëzve të cilët janë diagnostikuar me kancer të zorrës së trashë po rritet çdo ditë. Organet tona nuk janë në gjendje të pastrojnë trupin tonë për shkak të zakoneve të këqija dietore.Megjithatë, ekziston një alternative më e mirë sesa ato shkencore, sepse nuk përmban kimikate dhe prandaj nuk mund të shkaktojë efekte anësore.Krejt çfarë juve do t’iu duhet janë: 1 mollë, 1 gotë uji, 1 lugë çaji mjaltë dhe 1 lugë çaji fara liri,

Ju do të duhet të lani mollë dhe ta preni atë në copa, duke ia larguar farat. Më pas, gjeni një blender dhe vendosni copat mollës në të, duke i shtuar ujë dhe mjaltë. Pasi të keni përzier këta përbërës, vendosni farat e lirit në përzierje dhe më pas përzieni mirë në një lugë.Ju do të duhet të konsumoni pak nga kjo përzierje vetëm një herë në ditë për rreth tre javë dhe në një periudhë shumë të shkurtër, do t’i shihni efektet e saj.