Përfshihet nga flakët hoteli në Sarandë

221

Është përfshirë nga flakët kati i parë i një hoteli në qytetin e Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe mësohet se bëhet fjalë për hotel ‘Epirus’ i cili ndodhet në lagjen nr. 4 të qytetit.

Shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta, por forcat zjarrfikëse kanë mundur të neutralizojnë flakët e zjarrit, pa dëme në njerëz.