Klodian Duro merr drejtimin e ekipit të Kamzës

295

Klodian Duro do të jetë trajneri I ri i Kamzës.

Lajmi u konfirmua nga vetë klubi që garon në kategorine superiore.

Zyrtarizimi I Duros në stolin e kësaj skuadre vjen pak ditë pasi Kamza shkarkoi nga ky post Bledar Devollin. Gjirokastriti drejtoi ekipin në 3 takimet e para duke marrë 1 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje.

Ndërkohe në superiore, Duro ka pasur një eksperience positive tek skuadra e Kukesit.