Një gotë nga ky lëng pastron arteriet për mrekulli

447

Shumica e njerëzve në botë vdesin për shkak të sulmeve në zemër dhe një e treta e vdekjeve në SHBA janë shkaktuar nga sëmundjet kardiovaskulare.

Më shumë se 2500 njerëz vdesin për shkak të këtyre sëmundjeve çdo ditë,
Arteriet që nuk funksionojnë në rregull shkaktohen për shkak të ushqimeve yndyrore.

Një ilaç natyral mund t’ju ndihmojë të pastroni trupin nga toksinat dhe që largon yndyrat në enët e gjakut është ky.

Ju duhen:

Dy gjethe selino
1 filxhan lëng domate
1 lugë e vogël xhenxhefil
¼ lëng limoni

Gjysmë lugë çaji piper i zi
Përgatitja: Përzieni të gjithë përbërësit dhe vendosni në një gotë qelqi. Përdorimi: Konsumoni përpara vakteve. Tre gota në ditë është maksimumi.